Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren - Verkocht

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!
  • Mircea Cantor (1977)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen65 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mircea Cantor
Offsetlitho: 65 x 45 cm (uitgevouwen)
                           32 x 23 cm (gevouwen)
luciferdoosje
Project van Mircea Cantor Forwart Brussel
gelimiteerde oplage
Het affiche heeft lichte gebruikssporen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Mircea Cantor (1977)

Roemeens Roemeens

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
45 cm
65 cm