Mircea Cantor - Double Heads Matches - Verkocht

Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 1!
  • Mircea Cantor (1977)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2007
Techniek Varia
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mircea Cantor
Mixed Media: Offsetlitho, hout
offsetlitho en een lucifersdoosje
maten doosje; 5 x 1 x 1 cm
offsetlitho
maten uitgevouwen; 65 x 45 cm
maten gevouwen; 32 x 23 cm
Project door Mircea Cantor
ForWart 2002
Brussel
Special edition for Version
Binnen Nederland € 11,00

Mircea Cantor (1977)

Roemeens Roemeens

Geplaatst door  Renee
946 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
23 cm
32 cm