John Foppen - "Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. - Verkocht

"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!

"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!
  • John Foppen (1945)
Type kunstwerkSchilderij

"Mister Speaker" Olieverf op doek, recentwerk van john foppen. Enig en authentiek werk.

 Dit expressionistisch werk is in een mooie, creatieve, aangepaste lijst gestoken.

Techniek: Olieverf op Doek.

Afm. Totaal 70 x 60 cm.......Afm. Doek: 60 x 50 cm.

R.o. Gesigneerd.

Verzenden in Nederland/ België gratis.

Zelf afhalen kan natuurlijk ook