"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. - Verkocht

"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!
"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!"Mister Speaker" Olieverf op doek- zeer kleurrijk recent werk van john foppen. kopen? Bied vanaf 125!
  • John Foppen (1945)

"Mister Speaker" Olieverf op doek, recentwerk van john foppen. Enig en authentiek werk.

 Dit expressionistisch werk is in een mooie, creatieve, aangepaste lijst gestoken.

Techniek: Olieverf op Doek.

Afm. Totaal 70 x 60 cm.......Afm. Doek: 60 x 50 cm.

R.o. Gesigneerd.

Verzenden in Nederland/ België gratis.

Zelf afhalen kan natuurlijk ook

John Foppen (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:09-12-2014 om 18:57
Eindtijd:14-12-2014 om 19:02
hilde1964
14 dec. / 18:56
€ 125