Mogens Balle - een leven vol kleur door Richard Weber

Mogens Balle - een leven vol kleur door Richard Weber kopen? Bied vanaf 15!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 13,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Dertig jaar na het overlijden van de Deense Cobra kunstenaar Mogens Balle(1988) is van de hand van Richard Weber het boek “Mogens Balle-een leven vol kleur” verschenen. Dit eerste  nederlandstalige boek over het leven en werk van Mogens Balle is voorzien van een engelse samenvatting.

Mogens Balle is het meest bekend door zijn intensieve kleurgebruik, spontaniteit en fantasiefiguren. Hierdoor kan zijn werk typisch en herkenbaar Cobra genoemd worden.

Prachtige afbeeldingen en een door zijn dochter Annemarie Balle geschreven voorwoord maken dit een unieke uitgave.

Dit boek is in eigen beheer door de auteur uitgegeven in beperkte oplage van 60 exemplaren.

Dit item is verkocht voor 13,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-05-2020 om 20:02
Eindtijd:01-06-2020 om 14:57

Cosette33
31 mei / 23:11
€ 12