Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gemengde techniek/inkt tekening van Nico g Berkhout " Christus aan het kruis "
Tekening is niet ingelijst en wordt per briefpost verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen.nh., Nederland |
Objectlocatie | Bergen.NH., Nederland |
Starttijd | 2-12-2017 om 13:08 |
Eindtijd | 9-12-2017 om 13:08 |