Maurice Paul - heuvellandschap nabij Ukkel
Harrij van Dongen - Titel onbekend
Jean-Francois Luypaert - visserssloep in de haven van Blankenberghe
Jan Cremer - 'Kaukasus' (met lijst)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Hoekje af en scheurtje rechts bovenaan. Sporen van vorige inlijsting. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 28-12-2022 om 11:32 |
Eindtijd | 11-1-2023 om 19:37 |