Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nicolas Dings
2-luik zeefdrukken
1 zeefdruk is in 2001 uitgegeven als vriendenprent van het Van Reekum Museum Apeldoorn in een oplage van 500. De pendant zeefdruk is apart uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 60.
maten: lijst 54/41 cm, zeefdruk 45/32 cm, afbeelding 21/21 cm
handgesigneerd en genummerd
verzendkosten voor koper of ophalen in Tilburg
Starttijd | 18-3-2014 om 12:28 |
Eindtijd | 25-3-2014 om 12:28 |