Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nicole Schaap Titel Coucher du soleil Hand Gesigneerd
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 61 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.
Starttijd | 30-3-2016 om 14:26 |
Eindtijd | 13-4-2016 om 22:26 |