Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/6 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 25-2-2024 om 10:54 |
Eindtijd | 9-3-2024 om 19:26 |
Objectlocatie | Spaarndam Gem. Haarlem, Nederland |