Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Onbekende kunstenaar 2 x ex libris Gesigneerd. Oplage 100.Zeer redelijke staat.
ConditieRedelijk
Zeer redelijke staat met minieme ouderdomsverschijnselen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland
Binnen Nederland € 6,95
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (54)

Geplaatst door  collectioneur
Lid sinds 2019
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
14 cm
18 cm