Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 x Ex Libris 1987. kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Onbekende kunstenaar 2 x ex libris Gesigneerd. Oplage 100.Zeer redelijke staat.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat met minieme ouderdomsverschijnselen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
14 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:21-07-2019 om 22:45
Eindtijd:04-08-2019 om 20:28
55TH
04 aug. / 09:26
€ 10