Niet of onleesbaar gesigneerd - 8 Zeldzame vintage saffierblauwe cocktail glazen in art deco stijl - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 8 Zeldzame vintage saffierblauwe cocktail glazen in art deco stijl kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - 8 Zeldzame vintage saffierblauwe cocktail glazen in art deco stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 8 Zeldzame vintage saffierblauwe cocktail glazen in art deco stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 8 Zeldzame vintage saffierblauwe cocktail glazen in art deco stijl kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlArt Deco
Afmetingen20.5 x 10.7 x 10.7 cm (h x b x d)
Gewicht1696 gram
GemerktOngemerkt
Deze zeldzame vintage charmante cocktail glazen zijn heerlijk retro jaren '80 en toch verbluffend modern.

Iedereen die ze ziet en gebruikt, zal gecharmeerd zijn!
Zie de foto's voor de details.

Kleur kelk: blank
Kleur been en voet: saffierblauw

Afmetingen:
4 cocktailglazen (breed):
Hoogte: 20,5 cm
Diameter kelk: 10,7 cm

4 cocktailglazen (smal) :
Hoogte: 20,5 cm
Diameter kelk: 7,7 cm

De glazen verkeren in uitzonderlijke staat zonder chipjes, scheurtjes of slijtplekken ondanks hun leeftijd.

De foto's maken deel uit van de beschrijving.

Deze set zal zeer zorgvuldig verpakt en verzonden worden met track en trace. De glazen kunnen ook worden afgehaald.
Geen chipjes, barstjes en/of beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lommel, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 6,00
Naar Nederland € 6,00
Naar Duitsland € 16,40

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (41)

Geplaatst door  Vintageschatten
Lid sinds 2021
11 verkochte items
10.7
20.5
10.7

ObjectlocatieLommel,  België
Starttijd2-12-2021 om 18:40
Eindtijd12-12-2021 om 20:07
Biedingen (15)