Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Sjabloondruk |
Stijl | Oriëntaals |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37.5 x 37.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 12-4-2024 om 12:56 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 21:05 |