Niet of onleesbaar gesigneerd - abstract portret - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - abstract portret kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - abstract portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstract portret kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 38.5 cm (h x b)
Lijst55 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C1873
Kunstenaar: onbekend
Voorstelling: abstract, portret
Signering met initialen: r.o. T.M.
Buitenmaat: 55 x 54 cm.
Beeldmaat: 48,5 x 38,5 cm.
Geschilderd op board
Lijst: lichte slijtschade

Werk kan (uitsluitend) worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Lijst : lichte slijtschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (78)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
54 cm
55 cm
38.5 cm
48.5 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:28-08-2018 om 15:44
Eindtijd:11-09-2018 om 19:42
ThomasX1999
29 aug. / 14:28
€ 1