Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte compositie - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!

  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
abstract met vlakken  50x40 cm
onbeschadigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  Franky68
0 verkochte items
50 cm
50 cm

ObjectlocatieUden,  Nederland
Starttijd20-7-2019 om 19:02
Eindtijd3-8-2019 om 22:30
Biedingen (2)