Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte, Italiaanse handgemaakte glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen20 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1100 gram
GemerktOngemerkt
In de kleuren appeltjesgroen, wit en donkermosgroen. Abstract en uitgerust met 4 fantasie-ovalen. De binnenkant is wit.

Zware glazen vaas, met netjes afgewerkt pontil.

Verkeert in goede staat, met lichte gebruikssporen.

Afmetingen ca. : 20 h, diameter ca. 15 cm. Komt uit Italië.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 32,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)

Geplaatst door  flokbluit
199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
15
20
15

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd27-12-2021 om 14:51
Eindtijd9-1-2022 om 20:52
Biedingen (6)