Niet of onleesbaar gesigneerd - Album - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Album kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
19e eeuws album met goud op snee bladzijden.
Met 14 aquarellen en tekeningen (deels los) en 2 kleine etsjes.
1 tekening gesigneerd Emile Masson 1841.
Album in goede gebruikte staat met sporen van de tijd. Enkele blz verwijderd.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  art1deco
3 verkochte items
20.5 cm
27 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd19-12-2021 om 12:11
Eindtijd24-12-2021 om 19:25
Biedingen (13)