Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 20.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
19e eeuws album met goud op snee bladzijden. Album in goede gebruikte staat met sporen van de tijd. Enkele blz verwijderd. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||