Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
Lijst39 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze ingekleurde litho is rechtsonder met potlood gesigneerd. Het werk is ingelijst met passe-partout.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (78)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
42 cm
39 cm
31 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:09-03-2019 om 16:12
Eindtijd:23-03-2019 om 20:35
Biedingen (3)
Barrac
12 mrt. / 14:06
€ 20
Ricvankempen
12 mrt. / 14:06
€ 15
Ricvankempen
10 mrt. / 10:04
€ 10