Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amsterdam Prins Hendrikkade kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst39 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze ingekleurde litho is rechtsonder met potlood gesigneerd. Het werk is ingelijst met passe-partout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (52)

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
42 cm
39 cm
31 cm
25 cm