Antieke handgesneden houten "Tongal" Sumba Indonesië Mans reizende houten portemonnee vak
Zeer net uniek artefact van de Sumba-eilanden in Indonesië.
Dit wordt beschouwd als een "Tongal" draagtas van een man voor als ze op reis waren, een plek om benodigdheden zoals tabak en geld op te slaan. Dit is met de hand gesneden en waarschijnlijk ooit gebruikt, niet alleen voor decoratieve doeleinden.
Prachtig uitgesneden, en functioneert nog steeds. Door de kraal langs het touw omhoog te bewegen, creëer je speling in de lijn om het deksel van de tas te openen. De ruimte aan de binnenzijde heeft een klein barstje.
Goed
Het hout aan de binnenzijde heeft een kleine beschadiging (breuk)
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00