Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstukje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Haagse school, een snoepje van een schilderijtje! Ongetwijfeld van een goede kunstenaar!

Helaas niet gesigneerd.

Kwalitatief werk, en interessant om verder te onderzoeken door een kenner.
Marouflé.
ConditieRedelijk
Zie foto's voor de staat.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  RDA
74 verkochte items
25 cm
26 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieIJsselmuiden,  Nederland
Starttijd23-11-2021 om 16:49
Eindtijd5-12-2021 om 19:57
Biedingen (15)