Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boheems Crystal kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen6 cm x 8 cm x 17 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Mooi vorm gegeven glasobject in bekende Boheemse kleurstelling en patronen.

Conditie zeer goed. Onbeduidend, bijna onzichtbaar chipje op één van de punten.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (79)
Geplaatst door  vanbommel
FA. (3)

Lid sinds 2019
50 verkochte items
8
6
17
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 11:32
Eindtijd:14-12-2020 om 22:45
Biedingen (3)
Noordwaard
14 dec. / 22:39
€ 5
Goedgeluk
14 dec. / 18:34
€ 3
Wetering11
14 dec. / 17:11
€ 1