Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeldje 19e eeuw, Smid  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Periode1800 t/m 1899
TechniekBrons
Afmetingen30 cm x 13 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht678 gram
GesigneerdOngesigneerd

Administratieve code:

UTAB

Breuklijn/zichtbare reparatie in rechterarm boven elleboog en hamer ontbreekt

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
13
30
9
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-09-2018 om 09:31
Eindtijd:10-09-2018 om 19:02
Biedingen (13)
havede
09 sep. / 12:49
€ 25
Doret
09 sep. / 12:49
€ 20
havede
08 sep. / 22:22
€ 15
SjefSmid
08 sep. / 22:22
€ 10
SjefSmid
07 sep. / 20:36
€ 9
Beetsterzwaag
07 sep. / 20:36
€ 8
SjefSmid
07 sep. / 19:48
€ 7
Beetsterzwaag
07 sep. / 19:48
€ 6
SjefSmid
07 sep. / 19:48
€ 5
Beetsterzwaag
07 sep. / 19:48
€ 4
SjefSmid
07 sep. / 19:48
€ 3
Beetsterzwaag
07 sep. / 19:48
€ 2
SjefSmid
07 sep. / 15:39
€ 1