Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
Lijst32 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onduidelijk gesigneerd, olie op paneel, r.o. gesigneerd, koeien achter de bomen, paneelmaat 24x32, lijstmaat 32x41.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
41 cm
32 cm
32 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:26-07-2019 om 15:13
Eindtijd:04-08-2019 om 20:30
JanBo6622
01 aug. / 20:26
€ 10