Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3805-3 - Koeien achter de bomen kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst32 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onduidelijk gesigneerd, olie op paneel, r.o. gesigneerd, koeien achter de bomen, paneelmaat 24x32, lijstmaat 32x41.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk
Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
41 cm
32 cm
32 cm
24 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd26-7-2019 om 15:13
Eindtijd4-8-2019 om 20:30