Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
onbekende kunstenaar, aan de vaart, olieverf op board.

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

staat: Vergeelde vernis en oppervlaktevuil, verfverlies linksboven, bladderende vernis rechts onder, craquelures over gehele voorstelling, randschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (46)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
37 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2020 om 15:06
Eindtijd:22-01-2020 om 20:55
Strechgel
16 jan. / 12:04
€ 10