Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4380V - Aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
onbekende kunstenaar, aan de vaart, olieverf op board.

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk
staat: Vergeelde vernis en oppervlaktevuil, verfverlies linksboven, bladderende vernis rechts onder, craquelures over gehele voorstelling, randschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (54)

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
37 cm
23 cm