Niet of onleesbaar gesigneerd - Collage van stof en veren, Z.T. Vogels en bloemen - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Collage van stof en veren, Z.T. Vogels en bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Collage van stof en veren, Z.T. Vogels en bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Collage van stof en veren, Z.T. Vogels en bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Collage van stof en veren, Z.T. Vogels en bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekTextiel
Afmetingen25 cm x 31 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQNVD

De stof bevat enkele kleine beschadigingen. Het werkje is niet heel strak ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (87)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
31
25
2
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:26-03-2019 om 17:28
Eindtijd:02-04-2019 om 19:39
yookoo
01 apr. / 22:56
€ 10