Niet of onleesbaar gesigneerd - dame in blauw op divan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - dame in blauw op divan kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
cirkel heeft een doorsnede van 12 cm.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
Binnen Nederland € 4,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (47)

Geplaatst door  sinceira
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
24 cm
30 cm

ObjectlocatieAndijk,  Nederland
Starttijd19-1-2020 om 10:15
Eindtijd22-1-2020 om 20:56
Biedingen (4)