Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame met Viool kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Werkje met kwaliteit. Duitse School?
Helaas onleesbaar gesigneerd, wellicht kunt u tot een toeschrijving komen en heeft u hier een mooi koopje aan.
Zie foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 27,00
Wereldwijd € 65,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  RDA
74 verkochte items
10.5 cm
14.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieIJsselmuiden,  Nederland
Starttijd20-12-2021 om 13:35
Eindtijd27-12-2021 om 21:45
Biedingen (8)