Niet of onleesbaar gesigneerd - De gegeselde Jesus - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - De gegeselde Jesus kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Niet of onleesbaar gesigneerd - De gegeselde Jesus kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De gegeselde Jesus kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De gegeselde Jesus kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De gegeselde Jesus kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11 x 7 cm (h x b)
Incl. lijst 28.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtige ingetogen Christus. Mooie, lange, mannelijke gestalte. Verzonken in gedachten.
Prachtige gravure. Gekocht als Duitse houtsnede 16e eeuw. Ik durf niet zeker te zeggen of het om een houtsnede gaat, ik mis daarvoor de expertise. Persoonlijk denk ik dat dit werk daarvoor iets te gedetailleerd is.
Door zijn leeftijd is dit werk iets verkleurd, maar niet ernstig en niet storend.
Keurig ingelijst. Kan zo worden opgehangen.
Binnen Nederland € 11,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  pief55
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
25 cm
28.5 cm
7 cm
11 cm