Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Doornhein kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst21 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee hele mooie kleine schilderijtjes, hand geschilderd.
Mooi landschap, boerderij en diere
Met lijst 21/21 zonder 15/15 cm
Zijn nog heel mooi.
Goed
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,25

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  Ivonne0602
Lid sinds 2018
7 verkochte items
21 cm
21 cm
15 cm
15 cm

ObjectlocatieEersel,  Nederland
Starttijd10-6-2021 om 9:57
Eindtijd24-6-2021 om 21:00
Biedingen (8)