Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ENTRE MANOLO E MANUELA kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk, gemengde techniek (aquarel, pastel/ krijt).

Het werk is gesigneerd (Felipe Senén?) en afkomstig uit Spanje.

Het aangeboden kavel betreft alléén het werk; de lijst met passe-partout krijgt u er echter gratis bij.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 22,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  serARTE
Lid sinds 2020
100 verkochte items
32 cm
42 cm
21 cm
30 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd22-2-2021 om 11:45
Eindtijd7-3-2021 om 21:08
Biedingen (3)