Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie spriteboy van Coca Cola in gietijzer kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 1945 t/m 1999
Techniek IJzer
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Afmetingen 21 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 3100 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtige Sprite Boy spaarpot van Coca Cola,
deze spaarpot is geheel vervaardigd uit gietijzer,
deze sprite boy is in uitstekende staat met zeer minimale tekenen van ouderdom,
de spaarpot is zeer mooi hand beschilderd,
deze boy is afkomstig uit de U.S.A.,
periode circa 1950 - 1960,
deze spaarpot van coca cola is een echt collector item,
hij is 20 cm hoog, 14 cm breed, en 14 cm diep,
de spaarpot weegt 3100 gram,
word aangetekend, verzekerd, en zorgvuldig verpakt verzonden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westmalle, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 21,00
Europese Unie € 21,00