Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Franse kopergravure van Oleander kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1795
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 26 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
itemOptions.undefined.label onbekend, afkomstig uit boek
Kopergravure is afkomstig uit een boek.
ConditieRedelijk
De kopergravure is vergeeld en heeft her en der wat watervlekjes.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Afhalen in stavoren(friesland) of in amsterdam., Nederland
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  dedelft
Lid sinds 2017
77 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
20 cm
26 cm
10 cm
17 cm