Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Fried Eggs" (set van twee litho's) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
"Fried Eggs"

Handgenummerd* en -gesigneerd met potlood.

Techniek: lithografie

Afmetingen: 148,5 X 210 mm

Drager: 300 grams papier

Herkomst: Spanje

Tip: samen inlijsten achter passe-partout met dubbel venster.

* Nummering kan afwijken van de foto's.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  serARTE
Lid sinds 2020
100 verkochte items
15 cm
21 cm

ObjectlocatieUTRECHT,  Nederland
Starttijd9-1-2022 om 12:29
Eindtijd23-1-2022 om 10:42
Biedingen (12)