Niet of onleesbaar gesigneerd - Geometrische compositie - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen57.5 cm x 77.7 cm (h x b)
Lijst59.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Helaas is dit prachtige schilderij niet gesigneerd, dat doet gelukkig niets af aan de fraaie compositie en kleurgebruik.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
79.5 cm
59.5 cm
77.7 cm
57.5 cm
Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-09-2022 om 11:22
Eindtijd:10-10-2022 om 20:43
Biedingen (16)
n001
10 okt. / 20:29
€ 195
Artsel
10 okt. / 20:29
€ 190
n001
10 okt. / 20:28
€ 180
Artsel
10 okt. / 20:28
€ 170
n001
10 okt. / 17:29
€ 160
Artsel
10 okt. / 17:29
€ 150
Artsel
10 okt. / 00:54
€ 135
n001
10 okt. / 00:54
€ 125
n001
08 okt. / 11:59
€ 110
Artsel
08 okt. / 11:59
€ 100
Artsel
07 okt. / 11:10
€ 85
Nestje
07 okt. / 11:10
€ 75
Artsel
06 okt. / 23:43
€ 25
perkedel
06 okt. / 23:43
€ 20
Artsel
02 okt. / 00:47
€ 3
Sanboom
01 okt. / 14:46
€ 1