Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57.5 x 77.7 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59.5 x 79.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 28-9-2022 om 11:22 |
Eindtijd | 10-10-2022 om 20:43 |