ArtPointAmsterdam wordt door notarissen en bonafide ontruim-bedrijven ingeschakeld bij de taxatie en executie van kunst uit particuliere inboedels, faillissementen en bedrijfsinventarissen. De afgelopen jaren hebben wij gewerkt aan een methode, die ons in staat stelt om de aan ons toevertrouwde kunst snel en zorgvuldig op het daarvoor best geschikte (off en online) platform te presenteren.
De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken en de in onze veilingadvertenties vermelde informatie wordt volledig gegarandeerd. Ons bedrijf is gevestigd aan het Volume 113 te Purmerend. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
LET OP!! IVM HET GROTE FORMAAT VAN DIT SCHILDERIJ IS OPHALEN IN PURMEREND OF BEZORGING PER KOERIER (0.30CT PER GEREDEN KM) BIJ U AAN HUIS DE ENIGE OPTIE!!
Redelijk
dit 19e eeuwse doek heeft wat professionele aandacht nodig - moet opnieuw opgespannen worden en vertoont beschadigingen. Overall in redelijk goede conditie. De antieke lijst verkeert in goede conditie.
koeriersdienst