Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd jaren 60 olieverf "Parijs - straatscene Montmartre" kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 30 cm (h x b)
Lijst57 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115)

3102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
37 cm
57 cm
30 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 20:15
Eindtijd:13-12-2020 om 22:10
Biedingen (16)
ron48
13 dec. / 22:04
€ 100
Rage
13 dec. / 21:59
€ 90
ron48
13 dec. / 21:51
€ 80
Rage
13 dec. / 21:49
€ 70
ron48
13 dec. / 17:56
€ 60
Che1951
12 dec. / 22:49
€ 50
Rage
10 dec. / 07:00
€ 45
MelleS
09 dec. / 23:16
€ 40
Rage
09 dec. / 23:15
€ 35
MelleS
09 dec. / 23:15
€ 32
Rage
07 dec. / 18:09
€ 27
Che1951
07 dec. / 15:51
€ 22
Rage
07 dec. / 09:02
€ 17
takamine
07 dec. / 09:01
€ 12
Rage
07 dec. / 09:01
€ 10
takamine
06 dec. / 21:31
€ 1