Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grego Rodriquez de Tijger Gesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2021
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Grego is een Spaanse artiest, die leeft en werkt in het Spaanse Sierra de Segura, La Puerte de Segura. Jaen. Een paradijs op aarde zoals hij het omschrijft.
Beinvloed door licht en kleur van de natuur, probeert hij zijn gevoel en passie op het doek te brengen.
Hij is geïnspireerd door de groete schilders nationaal en internationaal.
Hij gebruikt vaak grote doeken omdat de beweging van de verf en de hoeveelheid hiervan, juist op grotere doeken goed tot uitdrukking komen.
Deze tijger is zijn eerste poging om ook in Nederland te verkopen en bekendheid te krijgen.
Zie ook www. gregorodriquez.com Art & Life en instagram
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Molenhoek, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (75)

Geplaatst door  Ganesha
Lid sinds 2021
24 verkochte items
55 cm
65 cm
35 cm
50 cm