Een heel gedetailleerde ingekleurde ets van een dorpje tussen de beboste heuvels met zijn bezige bewoners. Deze ets komt uit Frankrijk en stamt uit de 19e eeuw. Het papier is wat vergeeld in de loop der tijd. Rechtsboven ziet u een monogram.
Goed
Deze ets verkeert in een goede conditie.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,90
Naar België
€ 14,50
€ 14,50