Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heide in bloei, prachtige pastel. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige pastel met berken in een heuvelachtige omgeving in Nederland, op de bloeiende heide.

In zeer goede staat.

De originele goudkleurige lijst heeft gebruikssporen maar kan nog goed aan de wand.
Het werk is rechts onderin ondertekend maar voor ons helaas niet te lezen.

Afmetingen ca: 27 h x 58 b cm
incl. lijst ca : 34 h x 64 b cm

Er is weerspiegeling te zien op de foto's.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,00
Naar Duitsland € 21,00
Europese Unie € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  flokbluit
199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
64 cm
34 cm
58 cm
27 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd4-1-2022 om 15:09
Eindtijd16-1-2022 om 16:00
Biedingen (5)