Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 17 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 535 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Gaaf: lichte gebruikssporen aan de onderkant, geen breuk, geen chips. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||