Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Jaartal | 2002 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Goede staat. Mankement hoekje rechtsonder.
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 5-3-2024 om 17:51 |
Eindtijd | 19-3-2024 om 21:26 |