Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt 1981 monogram kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi werkje in inkt van 1981.
Monogram A in cirkel.
Professioneel ingelijst.
Ophalen of verzenden.
Verzending enkel Belgie en Nederland met bpost secure.
Belgie 12€.
Nederland 18€.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herk-de-stad, België

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  thelau
Lid sinds 2021
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
33 cm
41 cm
18 cm
24 cm

ObjectlocatieHerk-de-Stad,  België
Starttijd2-12-2021 om 10:26
Eindtijd9-12-2021 om 20:37
Biedingen (16)