Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende gemengde Techniek "Onderwater Wereld" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1988
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

    De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd

weinig zichtbare onregelmatigheden. Zeer fraai ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (47)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (110)
90 cm
70 cm
70 cm
50 cm