Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kijk op Leur kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1936
Techniek Olieverf
Drager Karton
Stijl Romantisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Onduidelijk gesigneerd (Pad) en volgens de overlevering op de achtergrond het dorpje Leur bij Wijchen in Gelderland. Het doek vertoont de gebruikelijke sporen van ouderdom.
ConditieRedelijk
Het doek vertoont de gebruikelijke sporen van ouderdom en is enigszins verkleurd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  Cords
Lid sinds 2018
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
60 cm
50 cm