Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Aarle-Rixtel, Nederland |
Starttijd | 19-2-2024 om 18:46 |
Eindtijd | 28-2-2024 om 21:47 |