Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap van Bennet
Schilderij is ongeveer 30 jaar in mijn bezit en in goede conditie, er zijn geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijsselstein ut, Nederland

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  rovado
Lid sinds 2020
0 verkochte items
75 cm
65 cm
60 cm
50 cm

ObjectlocatieIJsselstein ut,  Nederland
Starttijd7-7-2020 om 12:57
Eindtijd14-7-2020 om 21:55
Biedingen (13)