Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschapwerk van een onbekende meester -GROOT- - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschapwerk van een onbekende meester -GROOT- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschapwerk van een onbekende meester -GROOT- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschapwerk van een onbekende meester -GROOT- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschapwerk van een onbekende meester -GROOT- kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot landschapwerk van een onbekende meester

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (58)

Geplaatst door  yookoo
Lid sinds 2018
0 verkochte items
107 cm
77 cm
90 cm
60 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd28-6-2021 om 20:25
Eindtijd4-7-2021 om 19:55
Biedingen (6)