Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Luthersche oude kerk kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Tekening Singel hoek Spui Amsterdam Luthersche oude kerk gebouwd in 1632
Een kunst tekening die ik heb gekregen van de Luthersche oude kerk Singel hoek Spui Amsterdam gebouwd 1632 ik wil weten of deze tekening waarde heeft en taxeren  . Ik wil het niet echt verkopen alleen aan de hoogste bieder.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  CJongkind
Lid sinds 2022
0 verkochte items
50 cm
50 cm
50 cm
50 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-1-2022 om 16:20
Eindtijd17-1-2022 om 20:07
Biedingen (5)