Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans stenen reliëf (Inspiratie Toscane Italy) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Jaartal2021
TechniekSteen
Afmetingen53 x 26 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht5000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUnica

Uniek kunstobject.
Prachtige kleuren
Kunstwerk is direct van de kunstenares met de hand vervaardigd, unica en gesigneerd.
Afmetingen: H53 x B26cm x D6cm
Het werk is voorzien van ophangsysteem D-ring.
Maker haalt haar inspiratie uit esthetische vormgeving, zoals aanzichten van stads/dorpsgezichten, bouwwerken met invloeden en sferen uit diverse culturen en geeft aan alle werken een eigen creatieve invulling mee.
Praktische uitvoering en techniek:
Elk werk van kunstenaar is uniek, met de hand vervaardigd en gesigneerd.
Techniek:
Elk werk wordt als een geheel apart uitgezaagd, ingefreest, ingekleurd en behandeld met een kleurechte finish.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  aartsen
20 verkochte items
26
53
6

ObjectlocatieRoosendaal,  Nederland
Starttijd25-12-2021 om 12:15
Eindtijd1-1-2022 om 21:09
Biedingen (14)