Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Meisje aan het strand kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie serigraph ingelijst.

Serigraph Volgens insiders Lucelle Raad. Mooie biedingen gewenst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maassluis, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  DeHem
Lid sinds 2019
9 verkochte items
58 cm
78 cm
32 cm
64 cm

ObjectlocatieMaassluis,  Nederland
Starttijd6-12-2021 om 12:34
Eindtijd14-12-2021 om 22:36
Biedingen (10)