Een beeld van metaal (ijzer? staal?) van een ons onbekende kunstenaar. -Gesigneerd met een monogram / initialen ‘N.K.’. -Op een stenen sokkel. -Afmetingen: Totale hoogte van beeld met sokkel, 65 cm. -Beeld, 27 x 18 x 20 cm. (hoogte x breedte x diepte). -Gewicht: ca. 11,7 kg. -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar. -Conditie: In zeer goede staat. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhandeling: -Het beeld kan opgehaald worden in Amsterdam. Ophalen heeft onze sterke voorkeur. -Het beeld kan eventueel, alleen binnen Nederland, aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: Binnen Nederland: 16,00 euro.
Zeer Goed
koeriersdienst